Kominki elektryczne z dedykowaną obudową


Wybierz i zamów swój wybrany kominek elektryczny z gotową obudową.

Zobacz i porównaj technologie wizualizacji ognia

Optiflame®

Klasyczny efekt płomienia, uzyskiwany dzięki imitacji paleniska żarzących się polan, węgla lub ozdobnych kamieni.

Opti-myst®

Trójwymiarowy efekt płomienia i dymu praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego ognia

Revillusion®

Najnowszy efekt płomienia i zarazem kamień milowy w technologii iluzji ognia.KOMINEK ELEKTRYCZNY Z OBUDOWĄ

Mieszkasz w bloku lub apartamentowcu? A może w domu, w którym nie ma przygotowanej instalacji pod tradycyjny kominek? Na szczęście, kiedy zapragniesz zmian i zechcesz zapewnić sobie dostęp do dodatkowego źródła ciepła, będziesz mógł skorzystać z naszej oferty. Kominek elektryczny z obudową sprawdzi się wszędzie, bo do uruchomienia potrzebuje tylko… wtyczki włożonej do gniazdka. Bez spalin, brzydkich zapachów, wszechobecnego popiołu, jaki pozostaje ze spalania drewna. Co ciekawe – ogień będzie wyglądał niezwykle naturalnie, co jest zasługą trójwymiarowego efektu polan oraz płomieni.

Solidny i nowoczesny kominek elektryczny

Wizualnie kominek elektryczny z obudową zawsze możesz dopasować do swoich preferencji stylistycznych oraz designu wnętrza. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby wyglądał on klasycznie, to polecamy Ci naszą serię Optiflame. Dla miłośników nowych technologii oraz funkcjonalnych rozwiązań powstała kolekcja Revillusion – najbardziej zaawansowana iluzja ognia, jakiej możesz zapragnąć w domu lub w biurze.

Chcesz, aby Twój dom przybrał dworskiego lub antycznego charakteru? Mamy kominki z jasnymi lub mahoniowymi obudowami, pięknie zdobione, imitujące drewno lub kamienne kolumny. Alternatywą dla nich są minimalistyczne, oszczędne w formie obudowy z kamienia, w kolorze szarym lub białym. Świetnie uzupełniają one nowoczesne aranżacje wnętrz, wprowadzając do nich powiew świeżości, światła oraz ciepła.

Kominek elektryczny z obudową – naturalny efekt ognia

Wiele osób ma obawy przed wzniecaniem prawdziwego ognia w swoim domu, nawet jeśli odbywa się to w pełni kontrolowanych warunkach, tj. na przygotowanym palenisku. Jeżeli Ty też masz takie obawy lub po prostu nie posiadasz odpowiedniej instalacji do założenia kominka tradycyjnego, to jeszcze nic straconego. Teraz możesz cieszyć się jego pięknem i efektowną stylistyką bez kompromisów – decydując się na kominek elektryczny z obudową. W Warszawie te modele cieszą się dużą popularnością – nieustannie montujemy je w nowo wybudowanych lub istniejących już domach czy mieszkaniach.

Jeżeli szukasz idealnego kominka elektrycznego z obudową, to jesteśmy pewni, że nasz asortyment zaspokoi Twoje potrzeby. Starannie wyselekcjonowaliśmy produkty, które się w nim znalazły, dlatego masz pewność, że cokolwiek wybierzesz to będzie to kominek wysokiej jakości, bezpieczny, solidny i gotowy do intensywnej eksploatacji. Zapraszamy do kontaktu – chętnie zaprezentujemy Ci ofertę i doradzimy, który produkt kupić. Zapoznaj się z naszą ofertą kominków elektrycznych wolnostojących!