Kominki ogrodowe


Nie musisz się zastanawiać nad rozpaleniem ognia na zewnątrz nawet jeśli temperatura spadnie poniżej zera. Wystarczy rozpalić kominek  ogrodowy Jotul aby stworzyć przytulną atmosferę i zebrać wokół rodzinę oraz przyjaciół

Wybierz i zamów swój kominek ogrodowy Jotul

KOMINKI OGRODOWE

Rozpalanie ognia w ogrodzie niekoniecznie jest dobre dla trawy i roślin, a może też spotkać się z oburzeniem sąsiadów. Czasem problematyczne jest to, że ogień, o ile nie będzie odpowiednio osłonięty, może się rozprzestrzeniać w niekontrolowany sposób. W ten sposób trudno go opanować, a przyjemne biesiadowie zmienia się w walkę z żywiołem.

Na szczęście wcale nie musi to tak wyglądać, jeśli zdecydujesz się na kominek ogrodowy. W Warszawie takie rozwiązanie cieszy się dużą popularnością, bo z jednej strony zapewnia estetyczną aranżację, a z drugiej bezpieczny dostęp do naturalnego, przyjemnie skwierczącego ognia. W ten sposób możesz ogrzać taras, budując na nim niezwykle przytulny klimat sprzyjający odpoczynkowi na świeżym powietrzu – nawet, gdy temperatury są nieco niższe niż byś sobie tego życzył.

Jakie zalety ma kominek ogrodowy?

Kominek ogrodowy to rodzaj eleganckiego paleniska, w którym można bezpiecznie rozpalić ogień i kontrolować go. Norweska marka Jotul proponuje swoim klientom dostęp do solidnych i stylowych kominków, które z powodzeniem można ustawiać w altanach czy na tarasach. Za naszym pośrednictwem możesz kupić kominek Jotul, wybierając model konkretnej wielkości i z paleniskiem ulokowanym w środkowej lub dolnej części:

  • do ogrzania większej powierzchni tarasu sprawdzi się model Terrazza XL wykonany ze stali Corten, który zapewnia niesamowity efekt rdzy. Duże palenisko jest nie tylko dobrze widoczne, ale też emituje sporo ciepłego i jasnego ognia,
  • do ogrzania tarasu w taki sposób, aby wyglądał bardzo naturalnie sprawdzi się kominek ogrodowy Jotul Froya – sprawia wrażenie autentycznego ogniska obozowego i ma bardzo ciekawy, dekoracyjny kształt,
  • do ogrzewania, ale też grillowania świetnie sprawdzi się model Jotul Loke, który ma konstrukcje umożliwiającą rozpalanie ognia i przygotowywania na nim posiłków. Dodatkowy praktyczny schowek czyni go wielofunkcyjnym elementem wyposażenia tarasów.

Kominki ogrodowe – Warszawa

Mieszkasz w dużym mieście? Chcesz poczuć bliskość natury, ale nie zawsze masz możliwość, aby wybrać się na wycieczkę? Nawet w małym ogródku i na niewielkim tarasie świetnie sprawdzi się kominek ogrodowy. W Warszawie to popularny produkt wybierany zamiennie lub uzupełniająco dla tradycyjnego grilla. Rozważ jego zakup, jeżeli zależy Ci na tym, żeby taras pełnił funkcję użytkową, a jednocześnie był wystylizowany zgodnie z Twoimi preferencjami. Imitująca rdzę stalowa obudowa kominków Jotul tworzy wspaniały efekt.