Kominki elektryczne wolnostojące


Wybierz i zamów swój wybrany kominek elektryczny gotowy do postawienia w dowolnym miejscu.

Zobacz i porównaj technologie wizualizacji ognia

Optiflame®

Klasyczny efekt płomienia, uzyskiwany dzięki imitacji paleniska żarzących się polan, węgla lub ozdobnych kamieni.

Opti-myst®

Trójwymiarowy efekt płomienia i dymu praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego ognia

Revillusion®

Najnowszy efekt płomienia i zarazem kamień milowy w technologii iluzji ognia.KOMINEK ELEKTRYCZNY WOLNOSTOJĄCY

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób zwieńczyć aranżację w swoim salonie czy gabinecie, rozważ norweskie kominki elektryczne wolnostojące. Są to urządzenia, które do złudzenia przypominają paleniska z prawdziwym ogniem, lecz są od nich znacznie bezpieczniejsze, mniej wymagające w montażu oraz obsłudze. Stanowią ciekawą dekorację wnętrza – czasem nie tylko jako jego element, lecz centralny punkt, wokół którego powstaje wygodna strefa wypoczynkowa. Możliwości jest wiele, a my z przyjemnością pomożemy Ci dopasować produkt odpowiadający konkretnej koncepcji.

Kominki elektryczne wolnostojące – Warszawa

W Warszawie kominki elektryczne wolnostojące cieszą się dużą popularnością. To rozwiązanie bezpieczne i mało inwazyjne, które nie wymaga przygotowywania skomplikowanych instalacji. Wystarczy zapewnić im podłączenie do prądu, aby rozbłysły pełnią blasku i ogrzały pomieszczenie. Będą przy tym wyglądały niezwykle naturalnie, jak paleniska z prawdziwym, skwierczącym ogniem. W jaki sposób udaje się uzyskać taki efekt? To zasługa płomienia Optimyst lub innej technologii norweskiego producenta polegającej na podświetleniu zimnej mgiełki wodnej diodami LED.

Zalety kominków wolnostojących

Kominki wolnostojące, które oferujemy świetnie sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach, również w blokach mieszkalnych czy biurowcach. Do ich największych zalet należy:

  • nieinwazyjny łatwy montaż w dowolnym miejscu,
  • efektowny design – dostępność konstrukcji nowoczesnych, loftowych, klasycznych,
  • ich obecność sprawia, że w pomieszczeniu robi się cieplej i bardziej przytulnie,
  • nie powodują zabrudzeń, nie emitują spalin.

Decyzja o zamontowaniu kominka wolnostojącego jest zawsze dobra. W ten sposób szybko i efektownie odmienisz wygląd swojego pomieszczenia i wyposażysz je tak, jak pragnąłeś. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i przedstawią Ci najlepszą ofertę dopasowaną do potrzeb.

Zamów swój kominek wolnostojący

U nas zamówisz kominki elektryczne wolnostojące norweskich marek. To skandynawska jakość i wzornictwo odpowiadające aktualnym światowym trendom. Możesz liczyć na najwyższe zadowolenie, a także wydajność ze strony urządzeń grzewczych przez nas dystrybuowanych.

Zapraszamy do współpracy klientów prywatnych oraz firmy z Warszawy. Kominki wolnostojące dopasujemy odpowiednio do charakteru pomieszczenia, a także jego przeznaczenia. Masz pytania Zadzwoń do nas lub napisz – chętnie na nie odpowiemy!