Kominki elektryczne e-MatriX


Kominki elektryczne Faber bez przyłącza gazowego i tradycyjnej komory spalania

Kominki elektryczne FABER

Seria e-MatriX oferuje wszystko, co najlepsze w produktach Faber i jest mocno ukierunkowana na przyszłość. Nie posiadasz instalacji gazowej w swoim mieszkaniu lub chciałbyś uniknąć montażu kominka opalanego drewnem lub zasilanego gazem? E-MatriX w pełni oddaje klimat migoczących w kominku płomieni. Nasz wyjątkowy, trójwymiarowy efekt ognia tworzy wyjątkowo realistyczny obraz płomieni, w których możesz zatopić wzrok bez pamięci. Bez względu na to, że są one kreowane przez prąd elektryczny. Zaskakujący ogień... z wody!

Perspektywiczne

Konsumpcja energii kominków elektrycznych jest minimalna, a emisja gazu równa zeru. Ponadto, w przypadku tego typu urządzeń nie obowiązują przepisy budowlane dotyczące instalacji kominków gazowych lub opalanych drewnem.

Przyjemny, zdrowy klimat

Mgiełka wodna wytwarzana przez urządzenie przyczynia się do utrzymania pożytecznej dla zdrowia wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Istnieje także możliwość wyposażenia urządzenia w element grzejny, który generuje przyjemne promieniowanie ciepła.

Dostosowany do Twoich potrzeb

Linia e-MatriX charakteryzuje się budową modułową. Pozwala ona na precyzyjny wybór modelu, wymiarów urządzenia, dekoracji wnętrza oraz jego wykończenia. W ten sposób idealnie dopasujesz kominek do wystroju i charakteru swojego wnętrza.

Kominek elektryczny Faber e-MatriX

Dzięki Heat Store Warszawa stworzysz własny, efektowny design, którego kluczowym elementem będzie kominek elektryczny. W naszej bogatej ofercie, która obejmuje także serię e-MatriX, każdy odnajdzie swój wymarzony kominek Faber.

Cennik Faber_2023 24.pdf