Wkłady i kasety elektryczne do zabudowy


Wybierz i zamów swój wybrany kominek elektryczny do wbudowania w szafkę, blat w wyspie kuchennej lub pod telewizorem.

Zobacz i porównaj technologie wizualizacji ognia

Optiflame®

Klasyczny efekt płomienia, uzyskiwany dzięki imitacji paleniska żarzących się polan, węgla lub ozdobnych kamieni.

Opti-myst®

Trójwymiarowy efekt płomienia i dymu praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego ognia

Revillusion®

Najnowszy efekt płomienia i zarazem kamień milowy w technologii iluzji ognia.Kominki elektryczne do zabudowy

Chcesz, aby wygląd Twojego domu lub mieszkania był przytulny, swojski, sprzyjający wypoczynkowi i relaksowi? Najlepsze są takie wnętrza, w których można się ogrzać. Źródłem ciepła, które dodatkowo stanowi dekorację pokoju na pewno okaże się kominek elektryczny do zabudowy. To popularne w ostatnich latach rozwiązanie, które proponujemy nawet najbardziej wymagającym klientom. Zyskują oni wyjątkową ozdobę, która podnosi prestiż, a zarazem stwarza niezwykle przyjazną, ciepłą, rodzinną atmosferę. Jeżeli chcesz efektownie zaaranżować swój salon, jadalnię czy gabinet, rozważ kominek elektryczny. Zabudowa w wielu wariantach pozwala na dobranie konstrukcji idealnie do

Kominek elektryczny – zabudowa w dobrym stylu

Zdajemy sobie sprawę, że głównym powodem, dla którego nasi klienci wybierają kominek elektryczny w zabudowie jest jego wygląd. Estetyczne wykończenie sprawia, że element efektownie wkomponowuje się w każdy wystrój i podkreśla jego elegancki oraz przemyślany układ wraz z wyposażeniem.

Do wyboru oddajemy Ci wyłącznie najlepsze, markowe kominki elektryczne. Zabudowa Optiflame, Opti-Myst, Revillusion idealnie nadaje się do wnętrz utrzymanych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, glamour.

Zamów swój kominek elektryczny do zabudowy

Co osiągniesz dzięki naszym pięknym i funkcjonalnym kominkom elektrycznym? Zabudowa sprawi, że uzyskasz dowolny efekt – klasycznego paleniska stworzonego przez żarzące się polana lub węgiel albo trójwymiarowego płomienia. Każdy z nich do złudzenia przypomina prawdziwy ogień, lecz nie sprawia tyle problemów i nie stanowi takiego zagrożenia.

Kominek elektryczny do zabudowy jest bezpieczny, praktyczny, łatwy i szybki w instalacji. To doskonała alternatywa dla klasycznych palenisk i pełnowymiarowych kominków wymagających skomplikowanego podłączenia. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, aby zamówić indywidualną ofertę wraz z wyceną.