Kominki elektryczne ścienne

Wybierz i zamów swój wybrany kominek elektryczny do powieszenia na ścianie.

Zobacz i porównaj technologie wizualizacji ognia

Optiflame®

Klasyczny efekt płomienia, uzyskiwany dzięki imitacji paleniska żarzących się polan, węgla lub ozdobnych kamieni.

Opti-myst®

Trójwymiarowy efekt płomienia i dymu praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego ognia

Revillusion®

Najnowszy efekt płomienia i zarazem kamień milowy w technologii iluzji ognia.Kominki ścienne

Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób udekorować wnętrze swojego salonu lub gabinetu? Masz dość popularnych rozwiązań – kolejnych mebli, czy bibelotów, które nic nie wnoszą? Czas postawić na rozwiązania funkcjonalne o niebanalnych walorach dekoracyjnych. Są to bez wątpienia kominki ścienne, które podłącza się do źródła prądu. W ten sposób można nie tylko ozdobić pomieszczenie, ale też nadać mu eleganckiego charakteru.

To jeszcze nie wszystko, bo kominek elektryczny na ścianę też w pewnym stopniu przyczynia się do ogrzania pomieszczenia, więc może służyć, jako dodatkowe, wspierające źródło ciepła. Jest idealny na chłodne wiosenne poranki i jesienne wieczory.

Dobry kominek elektryczny na ścianę

Szukasz dobrego kominka elektrycznego na ścianę? W naszej ofercie znajdziesz modele dopasowane do swoich oczekiwań tak pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. To propozycje znanych i cenionych marek, w których producenci stosują różne technologie wizualizacji ognia, w tym:

  • Dimplex Nissum Concrete,
  • Dimplex Toluca de Luxe,
  • Dimplex SP16,
  • Dimplex Prism,
  • Dimplex Ignite XL.

Dopasowanie idealnego paleniska zarówno do charakteru pomieszczenia, jak również jego układu czy metrażu jest bardzo proste, zwłaszcza, że klienci z Warszawy zawsze mogą liczyć na wsparcie naszych doświadczonych doradców.

Kiedy i dlaczego wybrać kominek ścienny?

Kominek ścienny to doskonała alternatywa dla modeli stojących. Zajmuje mniej miejsca i jest wygodniejszy do podziwiania. W dodatku urozmaica wygląd ściany, z którymi właściciele mają problem, bo są np. zbyt puste.

Kominki ścienne z naszej oferty zachwycą się jakością wykonania oraz tym, jak efektowny płomień emitują. Są niezwykle wygodne w sterowaniu – odbywa się ono przy pomocy pilota, którym można włączać termowentylator z termostatem, przełączać moc grzewczą oraz aktywować inne funkcje. Zastosowanie technologii LED pozwala na obniżenie kosztów palenia kominka, przy jednoczesnym zachowaniu jego wysokiej wydajności.

Kominki elektryczne ścienne – dla domu i mieszkania

Ciepły i przytulny klimat w Twoim domu lub mieszkaniu zbudują bez wątpienia eleganckie kominki elektryczne ścienne. Z jednej strony stanowią one całoroczną ozdobę wnętrza, z drugiej zaś przyczyniają się do zwiększenia temperatury w pomieszczeniu. Chcąc jak najlepiej zaaranżować swoją przestrzeń, przejrzyj wszystkie dostępne u nas modele. Różnią się one stylem wykończenia, ale też rozmiarem, co pozwala dopasować konkretny kominek elektryczny ścienny do projektu wnętrzarskiego, jaki sporządziłeś.

Zawsze też możesz skonsultować się z nami w tej kwestii. Służymy fachową pomocą w porównaniu i doborze kominka elektrycznego ściennego.

Zamów swój kominek w Warszawie

Zachęcamy do składania zamówień na kominki ścienne w Warszawie i okolicach. Zajmujemy się ich sprzedażą, ale też transportem i montażem w miejscu docelowym. Dzięki temu możesz liczyć na to, że cały proces przebiegnie bardzo sprawnie, a Ty szybko otrzymasz nowy element aranżacji swojego wnętrza – piękny i praktyczny.

Masz pytania? Chcesz poznać bliżej naszą ofertę? Zamówić kominek norweskiego producenta? Zapraszamy do współpracy!