Co wiesz o nowoczesnych kominkach elektrycznych?

Czasochłonne rozpalanie ognia w kominku, uciążliwe usuwanie popiołu, wdychanie dymu i łzawienie oczu podczas dokładania opału… Czy istnieje łatwiejszy sposób na stworzenie ciepłego, nastrojowego klimatu? Dzisiejsze kominki elektryczne kreują nie tylko doskonały efekt płomienia, są również mniej kłopotliwe w utrzymaniu, a także bardziej przyjazne dla środowiska.

Żegnaj duszący dymie, witaj mgiełko wodna

Woda i ogień nie idą w parze? Nic bardziej mylnego! Najnowsze modele kominków elektrycznych Faber są tego najlepszym dowodem. Nasza marka stworzyła niezliczoną ilość kominków gazowych oraz opalanych drewnem, które przez dekady wnosiły do wielu domów atmosferę ciepła i przytulności - teraz przyszedł czas na mgiełkę wodną. Zamiast duszącego dymu - swobodnie wirujące płomienie powstałe dzięki połączeniu wody oraz innowacyjnej technologii LED. Doskonała iluzja ognia, którego nie można odróżnić od tego prawdziwego. Nie uwierzysz własnym oczom!

Faber shoot dag 01 april 2020-3284_WEBpng

Podgrzewamy atmosferę

Efekt płomieni modeli elektrycznych jest tak realistyczny i przekonujący, iż stanowią one atrakcyjną alternatywę dla tradycyjny kominków. Z chęcią włożylibyśmy całą dłoń w płomienie, aby dowieść, że modele elektryczne Faber nie wytwarzają wysokiej temperatury i nie grożą oparzeniem. Jedyne źródło ciepła wytwarzane przez urządzenie pochodzi z jednostki grzewczej, którą można włączyć lub wyłączyć w zależności od potrzeby. Bez zanieczyszczeń, bez dymu szczypiącego w oczy! Niezwykle wygodne i wyjątkowo efektowne!

Płomienie przyszłości

Bez emisyjne kominki eklektyczne mają niewątpliwie pozytywny wpływ na naszą planetę. Mimo, iż nie wykorzystują tradycyjnych paliw, wciąż wnoszą przyjemne uczucie ciepła do domowej przestrzeni. Ciepła zarówno w znaczeniu metaforycznym, jak i dosłownym. Modele te ponadto mogą zdobić każde miejsce w domu – wystarczy jedyne gniazdko elektryczne i podłączenie do stałej instalacji wodnej. Możliwości aranżacyjne oraz wykończeniowe kominków Faber, jak również opcje wyboru materiałów zdobiących ich palenisko są wręcz nieograniczone!


Teraz powinieneś być na bieżąco z nowinkami dotyczącymi kominków elektrycznych, na dzisiaj… i jutro.


Chciałbyś przyjrzeć się bliżej naszym kominkom elektrycznym? Dowiedź się więcej tutaj